Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Vychází E-shop kniha – jak vybudovat úspěšný internetový obchod

E-shop knihaDnes ráno v osm hodin byl zahájen prodej ESHOP KNIHY – návodu na vybudování úspěšného elektronického obchodu.

Kniha je vydána jako ebook, má 20 kapitol a 505 stran, jejím autorem je Ing. Jan Kalianko (mimo jiné provozovatel PPP systému Kupčlánek, zde rozhovor), který ke každému prodanému kusu nabízí kromě jiného i 30 minut odborných konzultací zdarma.

Doplněno: recenze knihy.

Čtenářům e-kniha nabízí ucelený návod na přípravu a vývoj vlastního elektronického obchodu.

Od výběru sortimentu, přes poznání zákazníků, rozhodnutí zda mít vlastní sklad, analýzy, návrh rozložení a grafiky obchodu. Dozví se o textech na e-shopu, vyberou si technické řešení, naučí se měřit výkony obchodu a jednat s partnery.

V neposlední řadě získají informace o obchodních podmínkách či dalších právních náležitostech, jaké druhy plateb lze zákazníkům nabídnout a v knize nechybí ani části o SEO, long tailu, obsahové strategii či zbožových vyhledávačích.

Knihou se prolínají praktické příklady, ke kterým dostane čtenář zdarma dva vzorové bonusové soubory v tabulkovém editoru a dále i zvlášť všechny obrázky a grafy ze samotné knihy.

Aby bonusů nebylo málo, tak ke každé knize nabízí její autor 30 minutovou konzultaci osobně, telefonicky nebo online přímo nad vaším obchodem zcela ZDARMA. Konzultace probíhá tak, že 30 minut analyzuje váš obchod a následně 30 minut společně rozebíráte jeho nedostatky + dostanete další zajímavé tipy na zlepšení.

E-shop kniha má zároveň i zajímavý affiliate program, ke kterému se lze připojit a na jejím doporučení vydělat. K dispozici jsou bannery, odkazy i slevové poukazy.

http://www.eshopkniha.cz/

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS