... Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Virtuální operátor City Mobile rozšířil svou nabídku o DSL

29. 3. 2014 v 09.58 · Rubrika: Připojení k Internetu

City MobileVirtuální operátoři jsou často doplňkovým byznysem firem, které už nějaké zákazníky mají a poskytují i další služby (Sazka, Tesco, Blesk, v budoucnu prý banky apod.) Jejich portfolio služeb je tak širší a neomezuje se jenom na mobilní komunikaci. Tento trend podpořil nyní i operátor City Mobile, který mezi své služby zařadil pevný internet na technologii DSL.

City Mobile je virtuálním operátorem, který své služby nabízí a provozuje v síti Vodafone. Teď ale uzavřel smlouvu se společností GTS a od 17. 3. 2014 nabízí i pevné připojení po telefonní lince.

Nabídka tarifů DSL City Mobile

CityNET DSL 8 (služba ADSL) 429,- Kč/měsíc Rychlost (kbit/s) 8192/512
CityNET DSL 20 (Služba VDSL) 449,- Kč/měsíc Rychlost (Mb/s) 20M/2M
CityNET DSL 40 (Služba VDSL) 549,- Kč/měsíc Rychlost (Mb/s) 40M/2M

Pokud porovnáme tyto ceny například s nabídkou zřejmě nejpoužívanějšího DSL na trhu od společnosti Telefónica O2, je zde patrná úspora v řádu desítek korun, ale není zas podstatná. Dnešní operátoři zvýhodňují své ceny při použití dalších služeb z jejich portfolia a platí to i zde. O2 dává nižší ceny v případě používání mobilního tarifu Free a City Mobile zase zvýhodňuje své mobilní volání:

K pevnému internetu (CityNET DSL) může zákazník získat tarif Sekundovka za měsíční paušál 1,- Kč (volání do všech sítí za 1,80 Kč v tarifikaci 1+1, min. dobití 150 Kč, portace čísla s vratnou zálohou 300,- Kč) nebo 50% slevu na tarif City MINI (za cenu 49,50 Kč/měsíc zákazník získá 60 minut do všech sítí po dobu trvání smlouvy na CityNET DSL.)

Bude zajímavé sledovat, jak se budou dále rozvíjet služby jednotlivých virtuálních operátorů, kolik z nich svou činnost ukončí a kolik z nich dosáhne skutečně takových výsledků, které si často dávají jako předsevzetí v profilu firmy.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Komentáře k “Virtuální operátor City Mobile rozšířil svou nabídku o DSL”

  1. Finance napsal:

    Sekundovka vypadá dobře, ale platit dnes někomu za net 500 je v tomto tisíciletí skutečně hodně.

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS