Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Vodafone má předplacené karty s neomezeným voláním ve vlastní síti

5. 4. 2016 v 10.21 · Rubrika: Telekomunikace

Vodafone začal od 1. dubna 2016 nabízet rozšířenou předplacenou kartu. Její součástí je nejprodávanější balíček ke kartě za 99 Kč s neomezeným voláním v síti Vodafone. Pokud si navíc majitel karty vybere čtyři blízké, může využít Program čtyřka a volat jim za 1,90 Kč za minutu.

VodafonePrvní měsíc zaplatí zákazník za Kartu pro partu s neomezeným voláním celkem 200 Kč, ale získá služby v hodnotě 249 Kč. Konkrétně kredit ve výši 150 Kč a balíček neomezeného volání v síti za 99 Kč. Pak už si dobíjí kredit kdykoliv mu to vyhovuje. Služba Automatické obnovování balíčku neomezeného volání v síti mu pak ušetří starosti s opětovnou aktivací na každý další měsíc. Aby se balíček obnovil, musí mít zákazník dostatečný kredit ve výši alespoň 99 Kč.

Cena volání v rámci Karty pro partu činí 3,50 Kč za minutu. SMS stojí zákazníka 1,90 Kč, a to do všech sítí. Navíc si může aktivovat Program čtyřka, kdy volá na čtyři vybraná čísla za 1,90 Kč/min. Služba Chytré dobíjení mu zase zajistí 10 % kreditu zdarma.

Vodafone nabízí zákazníkům více možností balíčků ke kartě. Konkrétně předplacená Karta pro partu je určená především zákazníkům, kteří chtějí volat s blízkými přáteli nebo rodinou v rámci jedné sítě. Novinka postupně nahradí dosavadní Kartu pro partu bez balíčku.

Volání Cena
Volání do všech mobilních a pevných sítí v ČR 3,50 Kč
Volání s Programem čtyřka 1,90 Kč
SMS a MMS Cena
SMS do všech mobilních sítí v ČR 1,90 Kč
SMS do pevné sítě 5,45 Kč
SMS do zahraničí 2,52 Kč
MMS a zvukové zprávy (do všech sítí v ČR a na e-mail) 4,50 Kč
Poslání MMS z Poslat MMS
(do všech mobilních sítí v ČR, na e-mail a do Vyzvednout MMS)
4,50 Kč

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS