Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

GoMobil snižuje cenu za neomezené volání ve vlastní síti o 50 %

17. 3. 2016 v 09.58 · Rubrika: Telekomunikace

Noví i stávající zákazníci GoMobil se dočkají nejlevnějšího neomezeného volání v historii. Od 16. března si mohou objednávat neomezené volání do GoMobil za 49 Kč/měsíčně místo původních 99 Kč/měsíčně.

GoMobil

Akce se týká neomezeného volání, které GoMobil nabízí jako volitelný doplněk k nejoblíbenějšímu Tarifu NA MÍRU, který využívá přes 16,5 tisíce zákazníků.

“O neomezené volání v síti je mezi našimi zákazníky velký zájem. Vidíme to na razantním nárůstu objednávek tarifu V SÍTI ZDARMA, u kterého je neomezené volání v sítí součástí ceny,” říká Lucie Kalusová, produktová manažerka GoMobil.

Stávající zákazníci si zvýhodněné neomezené volání mohou sjednat prostřednictvím samoobslužného portálu GoMobil – tzv. Samoobsluhy, nebo prostřednictvím zákaznického centra přes online chat, telefonní linku, e-mail nebo sociální síť Facebook.

Noví zákazníci si mohou levnější neomezenku sjednat během objednávky tarifu NA MÍRU. Přestože možnost objednání neomezenky do GoMobil za 49 Kč/měsíčně je časově omezena do 30. dubna, zvýhodněně volání budou moci zákazníci využívat trvale, tedy až do doby, kdy si jej sami zruší.

GoMobil

Více informací na www.gomobil.cz

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS