Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

O2 TV zjednodušuje nabídku a ruší podmínky mít od O2 také internet

Operátor O2 představil nové tarify služby O2 TV, jejichž součástí je i nový kanál O2 Sport s exkluzivním sportovním obsahem. Televizi od O2 si navíc bude moci pořídit každý bez ohledu na to, jestli od operátora využívá zároveň internetové připojení.

O2 TV

„S O2 TV máme na trhu velký úspěch a počet jejích majitelů už překročil hranici 200 tisíc. Zatím ji mohli mít pouze naši zákazníci, od července ji zpřístupňujeme prakticky všem, tedy zhruba 4,3 milionům českých domácností. Věřím, že nová, atraktivnější nabídka a exkluzivní obsah na O2 Sport osloví další diváky „ říká David Duroň, ředitel marketingu O2 pro segment domácností.

Tři tarify vč. O2 Sport už od 299 korun

Nová nabídka O2 TV se nyní skládá ze tří tarifů – základní O2 TV M nabízí průřezový mix 60 kanálů, a to už za 299 Kč měsíčně (s pevným připojením O2), resp. za 399 Kč (pokud si nechce pořizovat internet od O2).

Stačí si pak připlatit sto korun a nabídka programů se v podobě tarifu O2 TV L zdvojnásobí na 120 kanálů. Přibyde 10 filmových kanálů v čele s HBO, Filmbox plus a Filmbox family nebo oblíbené programy pro děti.

Nejvyšší tarif O2 TV XL představuje nabídku pro ty nejnáročnější diváky. V ceně jsou obsaženy všechny kanály HBO, filmový program Filmbox Premium nebo pestrá škála kanálů pro dospělé.

Automatickou součástí všech tarifů je přitom nový kanál O2 Sport s exkluzivním sportovním obsahem. Služba O2 TV Multi umožňuje sledovat O2 TV na druhém televizoru v domácnosti, a to za příplatek 50 Kč měsíčně.

Zvýhodněné ceny bez internetu od O2 platí až do 31.12.2015. Následně bude cena o 100 Kč vyšší.

O2 TV nové tarify

O2 TV nové tarify

Z O2 TV Go se stává plnohodnotná televize

Až dosud nabízela mobilní aplikace O2TV Go sledování pouhých dvou desítek vybraných programů. To se ale nyní zásadně změní. Od července bude obsah mobilní televize kopírovat celou programovou nabídku O2 TV.

Co nabídne kanál O2 Sport?

  • Česká Synot Liga – exkluzivně nejatraktivnější zápas nejvyšší české fotbalové ligy
  • Anglická Premier League – přenosy již od 15. srpna 2015
  • Liga mistrů – vždy všech osm zápasů najednou (vybírá si divák)
  • Mistrovství Evropy ve volejbale mužů 2015 – všechny přímé přenosy
  • Mistrovství Evropy ve volejbale žen 2015 – všechny přímé přenosy
  • Mistrovství světa v rallye (WRC) – od roku 2016
  • Tenisové turnaje ATP a WTP – celkem 5 turnajů mužské ATP a 6 turnajů ženské WTA do konce roku 2015
  • Exkluzivní pořady a přenosy bojových sportů
  • Závody Formule 1 z pohledu pilota

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS