Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Blíží se WordCamp Praha 2015

26. 1. 2015 v 11.08 · Rubrika: WordPress

Konference WordCamp Praha 2015 se uskuteční 28. února 2015 v prostorách VŠE v Praze za podpory společnosti cesky-hosting.cz. Do konce ledna lze koupit lístek za 399 Kč, poté bude stát 599 Kč.

WordCamp 2015

Konference, věnující se redakčnímu systému WordPress z pohledu uživatelů i vývojářů, bude rozdělena do dvou sérií přednášek, kde první série nazvaná „Uživatelé“ bude věnována všem blogerům, správcům a uživatelům WordPressu, a druhá série přednášek s názvem „Developeři“ půjde více do hloubky WordPressu a je vhodná pro programátory, kodéry či pokročilé uživatele WordPressu.

Každá přednáška bude trvat 45 minut a bude následována 15 minutovou přestávkou, kdy bude možné se občerstvit či přejít na druhou linii přednášek. Přednášek bude celkem 16, z toho více jak polovina v angličtině, a obě linie přednášek budou prezentovat odborníci na slovo vzatí, jako například Jack Lenox (Automattic.com), Davor Altman (ManageWP.com), Amir Helzer (OntheGoSystems.com), Jaroslav Polakovič (x-team.com), Marko Heijnen (GlotPress), Tomasz Dziuda (gavick.com), Adam Trachtman (lucidcircus.com), Pavel Ungr a další. Novinkou letos budou workshopy, na kterých se budou probírat ukázky a návody v praxi.

Více informací je na oficiálních stránkách.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Komentáře k “Blíží se WordCamp Praha 2015”

  1. Radek napsal:

    Těšíme se na akci :)

  2. Honza napsal:

    Vypadá to moc dobře (ostatně jako vždycky). Zvažuji účast už jen kvůli přednášce Filipa Podstavce.

  3. Radek napsal:

    Připravujeme WordCamp Praha 2018 na konec února :)

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS