Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Zákazníci O2 mohou platit v Google Play prostřednictvím mobilní platby

4. 12. 2014 v 11.03 · Rubrika: Telekomunikace

Všichni zákazníci O2 mohou v obchodě Google Play (aplikace pro OS Android) prostřednictvím mobilní platby. Tarifní zákazníci při platbě přes O2 najdou částku za služby Google Play jako součást měsíčního vyúčtování, zákazníkům předplacených karet odečte O2 danou částku z kreditu.

O2

Novinka platí pro všechny rezidentní i firemní zákazníky, kteří používají mobil nebo tablet s operačním systémem Android. Jedinou podmínkou je aktivní služba m-platba, kterou mají rezidentní zákazníci aktivovanou automaticky. Firemní zákazníci si m-platbu mohou aktivovat v online samoobsluze Moje O2.

„Díky nejrychlejšímu mobilnímu internetu 4G LTE si naši zákazníci mohou naplno užívat různé mobilní aplikace nebo hrát online hry. Platba přes O2 jim přináší možnost zaplatit za aplikace, hry či hudbu jednoduše a bezpečně, bez nutnosti zadávat údaje z platební karty,“ říká k tomu Jindřich Fremuth, ředitel divize Rezidentní zákazníci v O2.

Pokud zákazník chce za služby zaplatit prostřednictvím O2, stačí jako způsob úhrady zvolit platbu přes O2, ostatní postup při nákupu v Google Play zůstává stejný. Maximální hodnota jedné transakce při platbě přes O2 je nastavena na 1 500 korun, měsíčně může zákazník utratit maximálně 5 000 korun.

Více informací je k dispozici na www.o2.cz

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS