... Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Všechny odchozí platby z běžného účtu mKONTO zdarma

15. 9. 2011 v 12.41 · Rubrika: Tiskové zprávy

S platností od 15.11.2011 nabídne mBank všechny odchozí platby z běžného účtu mKONTO na účet v jiné bance v ČR zdarma. Veškerý platební styk v rámci České republiky tak bude pro klienty banky zcela zdarma.

„Běžný účet mKONTO je pravidelně vyhodnocován jako nejlevnější běžný účet na českém trhu a věřím, že tímto krokem ještě potvrdíme naši pozici“, komentuje krok banky Robert Chrištof, obchodní ředitel mBank.

Běžný účet mKONTO je opakovaně oceňován v anketách široké i odborné veřejnosti. V roce 2011 získal tento běžný účet 2. místo v kategorii Cena veřejnosti. Vedle běžného účtu získali ocenění ve Zlaté koruně i běžný účet pro podnikatele mBUSINESS KONTO a Internetové bankovnictví. mBank dále získala druhé místo v hlasování veřejnosti Zlatý měšec a prestižní časopis Global Finance ocenil mBank jako nejlepší internetovou banku v České republice, na Slovensku a v Polsku.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS