Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Vodafone Smart ultra 6

26. 6. 2015 v 15.28 · Rubrika: Zprávy - Události na internetu

Vodafone uvede v červenci na trh chytrý telefon s názvem Vodafone Smart ultra 6. Nový přírůstek do aktuální řady zařízení pod značkou Vodafone nabídne za cenu 4 977 Kč špičkovou výbavu.

Vodafone Smart ultra 6

Vodafone Smart ultra 6

Vodafone Smart ultra 6 podporuje LTE a má hardware srovnatelný s nejdražší konkurencí. Jeho nejvýraznějším prvkem je 5,5“ displej s Full HD rozlišením. Výkon telefonu zajišťuje silný osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 615 a 2 GB operační paměti. K fotografování a natáčení poslouží zadní 13 Mpix fotoaparát, kvalitní selfie obstará přední 5 Mpix kamerka. Aplikace, hudbu, videa a další obsah lze ukládat na 16GB interní úložiště nebo až 128GB microSD kartu. Ani v ohledu softwarové výbavy nezaostává za dražší konkurencí – Vodafone Smart ultra 6 běží na nejnovějším Androidu 5.0 Lollipop.

Představení nové vlajkové lodě telefonů od Vodafonu navazuje na nedávný úspěch Vodafone Smart prime 6 a základního modelu Vodafone Smart first 6. Vodafone Smart prime 6 zaujal skvělým poměrem ceny a výkonu a bývá označován jako vůbec nejlepší chytrý telefon ve své kategorii. V aktuální nabídce zařízení Vodafonu nechybí ani nový tablet Vodafone Tab prime 6 s úhlopříčkou 9,6“.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS