Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Vodafone posiluje Turbo Internet v prvních regionech

10. 12. 2013 v 19.48 · Rubrika: Zprávy - Události na internetu

VodafoneK dnešnímu dni Vodafone posiluje Turbo Internet o LTE na frekvenci 900 MHz v oblasti Litoměřicka, severní části Plzeňského kraje a části Liberecka.

Obyvatelé těchto lokalit nyní mohou využívat rychlý mobilní internet, který ve venkovských oblastech běží na technologii LTE 900 MHz a ve městech na 3G.

Současně Vodafone přichází s promo slevou až 2000 Kč na chytré telefony a tablety, které podporují technologii LTE na 900 MHz.

„Když jsme koncem října představovali Turbo Internet, slíbili jsme, že pokrytí rychlým mobilním internetem posílíme v prvních oblastech České republiky ještě v prosinci tohoto roku. Naším cílem bylo spustit LTE na frekvenci 900 MHz přibližně na 65 vysílačích. Své sliby plníme a do konce roku 2013 bude na technologii LTE vysílat téměř 300 základnových stanic,“ uvedla Tanja Richter, viceprezidentka pro technologie Vodafonu.

„Chceme ujistit naše zákazníky, že i v následujícím roce budeme pokračovat v posilování Turbo Internetu a budovat LTE na frekvenci 900 MHz. Náš plán pokrýt Českou republiku rychlým mobilním internetem do konce roku 2014 stále platí. Výsledky aukce kmitočtů, které byly oznámeny koncem listopadu, naše plány na budování LTE ještě posílí.“

Do 17. prosince 2013 Vodafone plánuje posílit Turbo Internet v dalších lokalitách, a to ve Středočeském kraji, na jihu Plzeňského kraje a v oblasti severních Čech. Další oblasti pak přibydou do 20. prosince 2013.

Mapu míst již pokrytých Turbo Internetem naleznete na webu www.vodafone.cz/turbo.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS