Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Vlastník portálu ZnámýLékař.cz získal 10 mil. USD na další rozvoj

Skupina DocPlanner, největší evropská služba pro vyhledávání a objednávání u lékařů a zubních specialistů, jejíž součástí je český portál ZnámýLékař.cz, oznámila uzavření třetího investičního kola ve výši 10 mil. USD, které jí mají pomoci stát se globálním hráčem ve zdravotnictví.

znamylekar.cz

V investičním kole byly největšími investory Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) prostřednictvím svého fondu Venture Capital Investment Programme a Lukasz Gadowski, který stál již za mnoha úspěšnými projekty, například rozvážkovou službou Delivery Hero.

Dalšími investory v rámci tohoto kola byli zakladatel společnosti OLX a andělský investor Fabrice Grinda, který také investuje do služeb Airbnb a Uber. V tomto kole přispěli také stávající investoři Point Nine Capital, Piton Capital a RTAventures. Společně s předchozími investičními koli platforma DocPlanner získala již 14 milionů USD.

Služba DocPlanner, kterou v roce 2012 spustil polský podnikatel Mariusz Gralewski, již nabízí databáze lékařů na 25 trzích v Evropě, Jižní Americe a Asii. Platforma přitahuje přes sedm milionů unikátních návštěvníků měsíčně, což vede k více než 100 000 návštěv objednaných každý měsíc.

Návštěvníci webu DocPlanner mohou vyhledávat lékaře ve svém okolí a objednávat se na prohlídky. Šetří jim to čas a zajišťuje spolehlivý a pohodlný přístup k lékařské péči. Uživatelé služby DocPlanner se mohou informovaně rozhodovat díky systému hodnocení a recenzí a vybírat z více než 1,4 milionu lékařů a dentistů. Lékaři i pacienti mohou využívat online kalendář služby DocPlanner, který zobrazuje obsazenost jednotlivých lékařů.

www.znamylekar.cz

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Komentáře k “Vlastník portálu ZnámýLékař.cz získal 10 mil. USD na další rozvoj”

  1. Radek napsal:

    Nevíte někdo kolik to využívá lidí z ČR?

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS