Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Velká narozeninová soutěž Wedos

27. 8. 2013 v 21.47 · Rubrika: Zprávy - Události na internetu

Ke svým třetím narozeninám připravil WEDOS, poskytovatel webhostingu a registrátor domén, soutěž o 111 notebooků FUJITSU a 999 dalších cen.

Soutěžit mohou noví i stávající zákazníci.

Logo WedosVstupenkou do soutěže je registrace nebo prodloužení domény .CZ u společnosti Wedos v době od 27. 8. 2013 do 20. 12. 2013.

Každý den po celé toto období pak budou probíhat vědomostní a dovednostní soutěže.

Na každý den je připravena jedna soutěž, která někdy potrvá pouze den a jindy celý týden nebo měsíc. Vstupenkou do soutěže je, si u nás koupit anebo prodloužit .cz doménu, pak už můžete jen soutěžit a o víc se nestarat. Vstupenky (tedy domény) platí od dnešního dne, tj. od 27. 8. 2013. Domény k nám můžete převádět nebo u nás registrovat nové a tím zvýšit svoji šanci na úspěch.
Nebudou to žádné losovací soutěže, ale dovednostní a znalostní soutěže. Budeme zkoušet vaši kreativitu a nápady.

Ve hře je 111 notebooků FUJITSU Lifebook AH 502 NG v limitované edici WEDOS (s prvky WEDOS a bootovacím logem WEDOS) a 999 dalších cen (myši, flash paměti, trička, hrnečky, deštníky, čepice a šály).

O notebooky se bude hrát každý den od 1. září až do 20. prosince.

wedos.com

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS