Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Ušetřete a pořiďte do firmy repasované tiskárny

17. 12. 2016 v 23.51 · Rubrika: Podnikání na Internetu, Tiskové zprávy

Nejen náklady na tisk, ale i samotné tiskárny znamenají velký zásah do firemního rozpočtu. Pořiďte si raději repasovanou tiskárnu, která je stále výkonná a funkční.

repasovaná tiskárna

Tiskárna jako nová, ale levnější

Repasovaná technika pochází často z velkých firem nebo státních úřadů, které musí jít s dobou a po čase obměňují starší techniku za novější. Jedná se o přístroje, které byly koncipovány na delší provoz, než dobu záruky a setkáte se tak mezi nimi s kvalitními stroji, které vydrží.

Prodejci repasované techniky zboží řádně otestují, případně vymění starší komponentu za novou, a pak je prodávají jednotlivě. Většinou nemusí se stroji vůbec nic dělat, protože jsou stále plně funkční. Tiskárna, kterou velké kanceláře po 2 letech vymění, může sloužit ještě mnoho let a její nákup se jednoznačně vyplatí. Tyto stroje jsou navíc často od renomovaných výrobců, jako je například HP, které patří mezi nejkvalitnější na trhu.

Nejen tiskárny, ale i počítače nebo notebooky můžete pořídit jako repasované a výrazně ušetřit. Kromě toho, že jejich nákupem potěšíte svou peněženku, zároveň uděláte něco dobrého pro přírodu, jelikož je pořízení repasovaných strojů ekologické.

Na co si dát při výběru pozor

Nevýhoda repasovaných strojů bývá ve zkrácené záruce. Pokud už neplatí původní záruka techniky, reklamovat můžete pouze u prodejce. Nejčastěji se setkáte se zárukou zhruba od tří měsíců do jednoho roku. Najdou se ale i výjimky, které umožňují prodloužení záruky až na 25 měsíců.

Při nákupu repasovaných tiskáren, ale i jiného zboží, si pečlivě vybírejte spolehlivého prodejce. Kvalitního dodavatele poznáte tak, že vám poskytne již zmiňovanou záruku a případně i pozáruční servis. Vyberte si repasovanou tiskárnu osvědčené značky, například HP, které je sázkou na jistotu a dlouho vám vydrží.

Autor: Irena Menšíková

Tento článek je PR text.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS