... Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Úschovna navyšuje limit pro zásilku, nově pošlete až 7 GB zdarma

19. 6. 2014 v 16.32 · Rubrika: Software

Úschovna, server pro rychlé posílání velkých dat, přichází s novými limity: Přes Úschovnu lze nyní poslat 7 GB zásilku zdarma, bez registrace a bez omezení rychlosti.

Úschovna

Ještě nedávno bylo na Úschovně zpoplatněno posílání zásilek nad datovou velikost 300 MB. Kromě navýšení toho limitu zůstávají další parametry posílání stejné, tedy že při posílání dat není nutná žádná registrace, zásilka poslaná přes Úschovnu má platnost 14 dní, její stahování není rychlostně omezeno a každý z příjemců si ji může stáhnout 30x.

Premium zásilka – posílání dat pro náročné

Pokud 7 GB nestačí, je zde služba Premium zásilka, s níž lze poslat až 50 GB dat najednou za cenu 40 Kč při on-line platbě a za 50 Kč při platbě přes SMS.

Premium zásilka

Premium zásilka

Premium zásilka oproti klasické zásilce nabízí kromě větší kapacity také celou řadu dalších výhod. Počet stažení zásilky je neomezený a doba uložení zásilky je prodloužena na 90 dní. Posílání dat do Úschovny je navíc odolné proti krátkodobému výpadku připojení.

Úschovna je zavedenou českou službou na rychlé a bezpečné zasílání velkých dat. Ročně Úschovna odbaví přes pět milionů datových zásilek. Na internetu je Úschovna od konce devadesátých let a jde o nejdéle provozovanou službu posílání dat u nás.

Srovnání Úschovny a konkurenčních služeb
Služba Zdarma Placené služby
Úschovna 7 GB 50 GB/40 Kč (jednorázová platba, bez registrace)
MyAirBridge 5 GB 20 GB/180 Kč/měsíc
wetransfer 2 GB 10 GB/270 Kč/měsíc
Úschovňa.sk 2 GB 5 GB/200 Kč/měsíc
Letecká pošta 161 MB  

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Komentáře k “Úschovna navyšuje limit pro zásilku, nově pošlete až 7 GB zdarma”

  1. MyAirBridge.com napsal:

    7 GB je fajn, ale na trhu jsou i lepší služby. Například s MyAirBridge (https://www.myairbridge.com) můžete posílat zdarma zásilky do 20 GB a po zakoupení profilu až do 100 GB!

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS