Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Twist má levnější mezinárodní hovory

16. 9. 2014 v 15.21 · Rubrika: Telekomunikace

T-Mobile zjednoduší nabídku mezinárodních hovorů pro zákazníky s předplacenou kartou. Z dosavadních 12 zón vzniknou tři (a jedna pro satelity), zároveň dojde ke snížení cen za mezinárodní hovory. Nová nabídka bude spuštěna 4. listopadu 2014.

T-Mobile

„T-Mobile v únoru letošního roku zjednodušil a zvýhodnil mezinárodní hovory pro tarify S námi,“ říká Milan Hába, ředitel řízení kategorie a produktů, a dodává: „Nyní podobnou výhodu poskytneme i majitelům předplacených karet.“

Zjednodušení nabídky na skupiny Okolní státy, Evropa, Svět a Satelitní sítě přinese i zlevnění volání do všech destinací. Například volání na Slovensko bude stát 11 Kč/min oproti dřívějším 17,14 Kč/min, tedy o 36 % méně, volání do Německa, Rakouska a Polska bude levnější dokonce o 56 % – cena za minutu hovoru klesne z 25,11 Kč na 11 Kč.

Podle statistik operátora směřují hovory jeho zákazníků nejvíce do okolních zemí. Na Slovensko, do Německa, Polska nebo do Rakouska volá přes 60 % jeho klientů využívajících mezinárodní hovory. Rovných 40 % zákazníků volajících do zahraničí přitom telefonuje na Slovensko.

Nová nabídka mezinárodních hovorů pro Twist

Zóna  Cena  za  minutu  (včetně  DPH) Země
Okolní státy  11 Kč Slovensko, Německo, Polsko, Rakousko
Evropa  15 Kč Albánie, Andora, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Černá hora, Dánsko, Estonsko, Fayerské ostrovy, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Gibraltar, Guadeloupe, Irsko, Island, Itálie, Kosovo, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Martinik, Monako, Moldavsko, Nizozemsko, Norsko, Portugalsko, Reúnion, Rumunsko, Rusko, Řecko, San Marino, Slovinsko, Spojené království, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, Vatikán
Svět  35 Kč Zbytek světa
Satelitní sítě  200 Kč Inmarsat B, Inmarsat M, Iridium (8817, 8818), Maritime Comm. Inmarsat A, Inmarsat Aero, Inmarsat M4, Iridium (8816)

Z důvodu zjednodušení a zachování přehlednosti byl připraven jeden ucelený ceník, klientům tak již nebude umožněna služba I-Call. Zákazníky, kterých se tato změna týká, začíná operátor tento týden informovat prostřednictvím SMS.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS