Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

TweetDeck – správa všech sociálních účtů v jednom

22. 1. 2011 v 23.30 · Rubrika: Sociální sítě, Software

Aplikace s názvem TweetDeck umí zobrazit v jednom okně účty na Twitteru, Facebooku a dalších sociálních sítích. Uživatel má tak přehledně všechny tweety i statusy, může psát své a co víc, může poslat jednu zprávu na všechny účty najednou, případně vybrat, k jakým konkrétním účtům ono sdělení patří.

TweetDeck

Na obrázku jsou vidět ikonky jednotlivých účtů. Klikem se účet aktivuje, dalším klikem deaktivuje.

V tomto případě posílám příspěvek na Twitter i Facebook, vpravo jsou vidět ikonky FB stránek. Stačí jeden klik a příspěvek poputuje i tam.

Na dalším obrázku jsou vidět všechny účty a možnost přidat další. Ten na Facebooku lze přidat pouze jednou, Twitter účtů můžete mít víc (opět se hodí pro účty firemní).

TweetDeck

Jak bylo řečeno, TweetDeck umí posílat příspěvky i na Facebook stránky a navíc, po registraci Tweetdeck účtu lze dokonce odesílání plánovat, takže například pro firemní stránku můžete připravit všechny statusy dopředu a naplánovat jejich publikování ve stanovené časy.

Naplánované příspěvky jsou poté vidět ve zvláštním boxu.

Plánování TweetDeck

V aplikaci si může přidat do okna ty boxy, které považujete za důležité. Co se týče Facebooku, tam lze dokonce odfiltrovat příspěvky některých lidí, nebo si naopak vytvořit skupinu jenom s těmi, které sledovat chcete. Do zvláštního boxu si můžete dát třeba pouze videa, fotografie, nebo jenom odkazy.

Aplikace je k dispozici pro desktop, iPhone, iPad, Android, Chrome. Není v češtině.

TweetDeck.com

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS