Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Tlačítko +1 u reklam AdWords

4. 7. 2011 v 22.39 · Rubrika: Sociální sítě

Tlačítko +1 se zobrazuje nejen vedle jednotlivých odkazů ve výsledcích vyhledávání Google, ale také vedle reklam AdWords.

Tímto tlačítkem lze doporučit konkrétní reklamu ostatním uživatelům, s nimiž jste ve spojení v Google+.

Jak píše tým AdWords v informačním e-mailu:

Řekněme, že vlastníte hotel v Madridu. Minulé léto se u vás ubytoval turista Pavel a byl velmi spokojen. Když se Pavel přihlásí do svého účtu Google a začne na adrese Google.cz hledat místa k ubytování pro svou příští cestu do Španělska, narazí na vaši reklamu. Klikne u ní na tlačítko +1 a doporučí ji tak svým kontaktům.

Když začne cestu do Španělska plánovat Pavlova známá Marie, přihlásí se do svého účtu Google, použije vyhledávání a také narazí na vaši reklamu – spolu s personalizovanou poznámkou, že Pavel u této reklamy klikl na tlačítko +1. Doporučení vašeho hotelu od Pavla pomůže Marii při rozhodování, kde se na cestách ubytovat.

Tlačítko +1 představuje možnost, jak mohou příznivci vaší firmy doporučit vaši nabídku všem svým přátelům a kontaktům. Věříme, že osobnější a relevantnější reklamy vyústí v kvalitnější provoz pro váš web. Tlačítko +1 můžete přidat i na svůj web. Poskytnete tak návštěvníkům příležitost označit web po návštěvě kliknutím na tlačítko +1.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS