Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Thajský telekomunikační gigant vstupuje na český trh se smartphony I-Mobile

22. 4. 2015 v 13.16 · Rubrika: Zprávy - Události na internetu

Společnost Samart I-Mobile dnes oznámila vstup na český a slovenský trh, kam bude v první fázi dodávat smartphony. Dodávaná zařízení budou plně lokalizována do češtiny a slovenštiny, bude zajištěn i místní servis včetně dodávek náhradních dílů.

i-mobile

„Zákazníci většinou akceptovali, že když chtějí zařízení špičkové kvality, musí si připlatit. S I-Mobile se rychle přesvědčíte, že to tak není. Za cenu běžného smartphonu dostanete přístroj s perfektním dílenským zpracováním. Jsem rád, že se nám povedlo jako první zemi v Evropě uvést na trh značku i-mobile, sami se přesvědčíte, že Vás nadchne“ řekl Robert Kařízek, ředitel místního partnera, firmy KIM Group.

Skupina Samart Group s centrálou v Bangkoku sestává z 30 firem, které jsou aktivní v různých zemích regionu. Poskytuje mobilní služby, handsety (tablety a smartphony) a je i poskytovatelem obsahu. Společnost byla založena v roce 1966, telekomunikacím se věnuje od roku 1986.

Česká republika a Slovensko jsou prvními státy v Evropě, kde bude I-Mobile aktivní, v první fázi jako dodavatel smartphonů.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS