Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Telefónica spouští affiliate program

Logo O2

Telefónica O2 spouští v těchto dnech partnerský provizní systém.

Jde o zprostředkování nákupu v eshopu a provize vypadají poměrně zajímavě, například za zprostředkování objednávky mobilního tarifu Neon M je to 1500 Kč.

Jde o klasický systém, kdy má partner možnost umístit si na svůj web banner či odkaz. Jakmile přes něj přijde zákazník, který udělá nějakou objednávku, partner dostane zaplaceno.

V eShopu se slevou

Eshop O2 má navíc často výhodnější podmínky pro koncové zákazníky, než ostatní prodejní kanály (slevy na mobilní tarify, modem k ADSL/VDSL internetu za symbolickou jednu korunu a další).

Reklamní formáty

Partner si na své webové stránky může umístit bannery různých velikostí, textové odkazy, nebo speciální dynamickou výlohu s nabídkou služeb a dalších produktů. Platnost cookie je 30 dní (zákazník musí nakoupit do třicet dnů od kliknutí na odkaz partnera).

Affiliate program nebyl zatím nijak oficiálně představen a je ve fázi finálního testování, nicméně informace jsou již běžně dostupné.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS