Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Telefónica poskytla svou síť virtuálnímu operátorovi

Telefónica uzavřela smlouvu s vydavatelstvím Ringier Axel Springer CZ. Na jejím základě vzniká první GSM virtuální mobilní operátor v Česku. Služby bude nabízet pod značkou BLESKmobil.

„Jednali jsme s několika zájemci o provozování virtuálního operátora v síti O2. Těší mě, že jednání s vydavatelstvím Ringier Axel Springer CZ byla úspěšná. Naši síť mohou od 7. listopadu využívat jak zákazníci O2, tak i klienti BLESKmobil. Ti budou dostávat stejně kvalitní základní telekomunikační služby jako zákazníci O2,“ říká Felix Geyr, ředitel pro strategii a rozvoj podnikání společnosti Telefónica Czech Republic.

BLESKmobil nabídne zákazníkům předplacené služby s nízkou cenou hovorů a SMS. Zájemci o levné volání seženou předplacené karty BLESKmobil v šesti tisících prodejnách tisku po celé České republice.

„Jsme hrdí, že se stáváme prvním virtuálním operátorem v České republice. Zákazníkům nabídneme jednoduché a levné mobilní služby s využitím sítě O2,“ říká Libuše Šmuclerová, generální ředitelka vydavatelství Ringier Axel Springer CZ.

Služby BLESKmobil si mohou zájemci pořídit velmi snadno – stačí si v jedné z prodejen denního tisku označených samolepkou „Zde v prodeji BLESKmobil“ pořídit SIM kartu tohoto nového operátora. Své telefonní číslo si přitom mohou přenést od stávajícího poskytovatele.

Ceny BLESKmobil

BLESKmobil nabízí jeden jednoduchý předplacený tarif s voláním za 2,50 Kč za minutu a SMS za 1,50 Kč. Tyto ceny platí celý týden, ve špičce i mimo špičku. „Každý nepotřebuje širokou nabídku doplňkových služeb, dotované mobilní telefony nebo značkové prodejny. BLESKmobil nic takového nenabídne, zato přichází s trvale nízkými cenami. Věřím, že nabídka BLESKmobilu zákazníky osloví a brzy oslavíme prvních sto tisíc klientů,“ říká Libuše Šmuclerová.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Komentáře k “Telefónica poskytla svou síť virtuálnímu operátorovi”

  1. Mila napsal:

    V karviné v lednu nemají ani jednu kartu Bleskmobil.

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS