... Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

T-Mobile spouští mobilní televizi

2. 2. 2015 v 20.45 · Rubrika: Telekomunikace

Operátor T-Mobile spouští dne 2. února 2015 do komerčního provozu novou službu Mobilní televize. Od listopadu loňského roku měli zákazníci možnost tuto službu testovat v pilotním provozu zcela zdarma na mobilním zařízení v síti i mimo síť T-Mobile. Do pilotního provozu se zapojilo takřka deset tisíc zákazníků.

T-Mobile

V nabídce služby Mobilní televize jsou k dispozici dva tarify. Základní tarif Mobilní televize START zahrnuje 17 nejsledovanějších televizních kanálů a stojí 119 Kč. Rozšířený tarif Mobilní Televize Komplet obsahuje 32 kanálů včetně exkluzivních, sportovních, dokumentárních a dětských programů za cenu 299 Kč měsíčně.

Se službou Mobilní televize lze také programy pustit až 48 hodin po odvysílání nebo si je nahrát a uložit na 7 dní. Nově je také spuštěna doplňková služba Videotéka, která za 89 Kč měsíčně zahrnuje desítky klasických i méně známých, nezávislých, filmů.

Zákazníci, kteří dnes využívají některý z tarifů S Námi, si mohou službu snadno aktivovat prostřednictvím webového portálu. Mobilní televizi je možné využívat na dvou zařízeních pod jedním uživatelským účtem, například tedy na mobilním telefonu a tabletu současně.

Služba Mobilní Televize přináší do mobilních zařízení kvalitu obrazu v rozlišení PAL 576i a k dispozici je aplikace pro platformu Android a iOS.

Více informací o službě T-Mobile Mobilní televize včetně podrobného seznamu programů v jednotlivých balíčcích naleznete na adrese http://www.t-mobile.cz/mobilni-televize.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS