Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Systém zakázek na www.sluzby.cz

7. 12. 2010 v 17.13 · Rubrika: Tiskové zprávy

Katalog firem a systém pro podnikatele – www.sluzby.cz – má propracovaný systém zakázek, kam lze vkládat poptávky a kdokoli na ně může reagovat. Jde o přímou podporu nejen registrovaných subjektů, ale i širší veřejnosti.

Systém zakázek je jednou z hlavních částí systému a uživatel ho tedy najde mezi hlavními odkazy na titulní stránce.

Kdokoli může přidat svůj požadavek (poptávku) a ušetřit tak čas při shánění dodavatelů – to všechno v jakémkoli oboru a z kteréhokoli regionu.

Jak přidat zakázku

Pro přidání poptávky služeb (řemeslníka, dodavatele) je potřeba pouze vyplnit několik kontaktních údajů a samozřejmě zadat nadpis a popis zakázky.

Přitom, stejně jako jinde, platí pravidlo, že čím podrobnější informace poptávající napíše, tím větší šance má k nalezení opravdu toho nejlepšího a nejlevnějšího. Jinak řečeno, z nabídek si může vybrat toho, kdo mu bude nejlépe vyhovovat.

O www.Sluzby.cz

Kompletní katalog služeb, firem, živnostníků a řemesníků v České republice.

Systém je vytvořen s ohledem na registrované uživatele (firmy, řemeslníky, živnostníky), kteří si mohou jednoduchým způsobem vytvořit vlastní webové stránky.

Všechny prezentace a firemní zápisy jsou ručně zpracovávány týmem profesionálů s ohledem na uživatele a internetové vyhledávače působící na českém trhu.

Sluzby.cz zobrazují svým návštěvníkům a hledajícím uživatelům čtyři miliony prezentací měsíčně.

Zdroj: Blog www.sluzby.cz

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS