... Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Studentfone – virtuální operátor v síti Vodafone

3. 9. 2013 v 14.01 · Rubrika: Telekomunikace

StudentfoneNový virtuální operátor bude nabízet předplacené karty a speciální datový balíček s limitem 300 MB, přičemž přístup na některé stránky nebude tento datový objem vyčerpávat.

Podle tiskové zprávy jde o společný projekt GTS ALIVE, oficiálního vydavatele mezinárodních studentských karet ISIC pro Českou republiku, a mobilního operátora Vodafone.

„Ke vzniku virtuálního operátora Studentfone nás přivedli sami držitelé karet ISIC. Při tvorbě propozice jsme zjistili, že by mobilní data rádi využívali, ale často si je nemohou dovolit z důvodu vysoké finanční náročnosti. Rozhodli jsme se to změnit a společně s Vodafonem vytvořit nabídku, která je postavena na jejich potřebách a přáních. Studentfone bude všechny bez rozdílu věku bavit,“ uvádí ke vzniku virtuálního operátora generální manažer společnosti GTS ALIVE pro Českou republiku Tomáš Vyskočil.

Studentfone bude nabízet minutu volání do všech sítí za 2,50 Kč a SMS za 1,50 Kč včetně DPH. Narozdíl od ostatních virtuálních operátorů se chce zaměřit spíš na uživatele, kteří jsou rádi online.

V rámci předplacené karty Studentfone získají uživatelé při dobití částky 200 Kč měsíčně 300 MB dat zdarma v rámci balíčku s názvem Megabajty. Tento datový limit mohou zákazníci využít dle vlastního uvážení.

Hlavní výhoda Studentfone však spočívá v neomezeném přístupu na sociální síť Facebook, který mohou zákazníci navštěvovat bez čerpání datového limitu.

Neomezený přístup bez čerpání datového limitu:

  • sociální síť Facebook
  • www.isic.cz
  • www.isicpoint.cz
  • www.alive.cz
  • www.regiojet.cz
  • www.studentagency.cz

Oficiální prodej „SIMek hlavně na internet“ virtuálního operátora Studentfone bude zahájen v pondělí 9. 9. 2013. Objednat předplacenou kartu mohou zákazníci na internetovém serveru www.studentfone.cz nebo ji zakoupit v obchodě ISIC POINT, který rovněž slouží jako výdejní místo studentských karet ISIC. Klíčovými distribučními partnery se staly společnosti Student Agency, Regiojet, Knihkupectví Neoluxor a síť restaurací KFC.

Aktualizováno

Jak upozornila Lupa.cz, bezplatný přístup na Facebook je pouze omezené promo, viz obchodní podmínky:

Součástí balíčku Megabajty je neomezené prohlížení stránek (nikoliv stahování či prohlížení videí z těchto stránek): www.studenfone.cz, www.isic.cz, www.isicpoint.cz, www.alive.cz, www.regiojet.cz, www.studentagency.cz. V termínu od 9.9.2013 do 31.3.2013 platí promo na neomezené prohlížení na stránce www.facebook.com. Ve všech případech si Studentfone vyhrazuje právo neomezený přístup na stránky zrušit.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS