... Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Starnet představuje StarTEL – mobilního virtuálního operátora

StarTELVýznamný poskytovatel internetového připojení na optické a bezdrátové síti v jižních Čechách a na Vysočině, STARNET, s.r.o., představil koncem června svůj další projekt – služby mobilního virtuálního operátora pod značkou StarTEL.

Přestože virtuálních mobilních operátorů existuje celkem dost, jde v tomto případě o celkem zajímavé spojení služeb. Starnet patří mezi dominantní hráče na trhu providerů na poměrně rozsáhlém území a například v Českých Budějovicích nabízí bezkonkurenční rychlost připojení 256 Mbit/s na optické síti za 250 Kč měsíčně.

Se svou novou službou přitom nezapomíná na své klienty a nabízí jim speciální tarif, který je svou měsíční cenou výhodnější oproti těm určeným další veřejnosti v celé republice.

TARIF STARNET
29*
VOLÁM MÁLO
99
VOLÁM HODNĚ
199
MĚSÍČNÍ PAUŠÁL 29 Kč 99 Kč 199 Kč
VOLNÉ MINUTY 50 100
VOLNÉ SMS 50
Minuta do všech sítí 1,49 Kč 1,49 Kč 1,39 Kč
Minuta v síti StarTEL 0,49 Kč 0,49 Kč 0,49 Kč
SMS do všech sítí 1,49 Kč 1,49 Kč 1,49 Kč

Cena volání je sice stejná jako u tarifu VOLÁM MÁLO a tarif sám nemá žádné volné jednotky, přesto jde o určité zvýhodnění při spojení více služeb od jedné firmy. (Podobným způsobem postupuje třeba také Telefónica O2, která dává slevu na mobilní paušální tarify v případě, že zákazník využívá zároveň služby xDSL).

Více o StarTEL na oficiálním webu.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Komentáře k “Starnet představuje StarTEL – mobilního virtuálního operátora”

  1. Virtual napsal:

    Tak další zajímavej přírůstek do rodiny virtuálních operátorů – no prostě kdo si počká ten se dočká. Asi začnu pomalu měnit O2 za nějakého virtuála.

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS