... Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Staňte se díky překladatelské agentuře rovnocenným partnerem

Čím dál častěji firmy působící v nejrůznějších oborech pracují nejen s tuzemskými, ale také zahraničními obchodními partnery. V takovém okamžiku nestačí jen trochu umět anglicky, právě naopak. V obchodě vyhrává jen ten nejlepší, zařaďte se mezi ně i vy.

Jak jednat se zahraničními obchodními partnery

vlajkyAsi tou nejlepší cestou, jak dospět ke špičkovému vztahu s obchodním partnerem je osobní jednání. Abyste v pomyslném žebříčku stoupli o laťku výš, je dobré umět nejen mezinárodní jazyk, ale i jazyk obchodního partnera. Mluvíte-li plynule, získáte body navíc. Angličtina je samozřejmostí, často se ale na ni zapomíná. Přestože se tváříme, že umíme naprosto skvěle rozvést hovor, mnohdy tomu tak není. Nejenže mnozí z nás nerozumí nejrůznějším idiomům, dokonce se často nesnažíme získat originální přízvuk, a tak dále mluvíme anglicko-česky. Rozvíjet se v oblasti jazyků je, především v obchodu, velice důležité.

Cítíte-li, že vaše angličtina či jiný jazyk značně pokulhává, nebojte se a najměte si pomoc. Asi tou nejlepší možností je tlumočení. Dnešní doba nabízí mnohé vymoženosti, které vám ušetří čas a vlastně i peníze. Máte-li pouze pravidelné skype hovory s klienty či obchodními partnery, můžete využít tzv. tlumočení po telefonu. Tlumočník vám zajistí nejen přesný překlad, ale také sebevědomí a lepší pocit z komunikace.

Tlumočníka lehce najdete na internetu, přes reference anebo prostřednictvím překladatelské agentury. Výběr je jen na vás. Vhodnou variantou je tlumočník získaný díky referencím. Kdo se ale k podobným informacím dostane? Vybírejte si tedy tlumočníky působící v rámci překladatelských agentur. Díky tomu získáte kvalitně odvedené služby za předem danou cenu. Veškeré náklady s tlumočením budete předem znát a hlavně se můžete spolehnout, že v termínu, který budete potřebovat, se pro vás tlumočník najde.

PR text

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS