Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Služby.cz mají svůj blog!

18. 11. 2010 v 15.31 · Rubrika: Tiskové zprávy

Služby.cz existují od roku 2005 a po celou tu dobu děláme všechno pro maximální pohodlí hledajících uživatelů a pro maximální účinek registrovaných prezentací živnostníků a firem. Jsme hrdí na to, že se nám naše vize plní, a že skutečně umíme zajistit práci řemeslníkům, stejně jako zvládáme uspokojit poptávku hledajících lidí.

A tak po pěti letech existence Služeb vzniká blog, který bude nás i vás provázet na další cestě za zdokonalováním a dalšími úspěchy. Již teď máme téměř půl milionu registrovaných řemesníků, firem, živnostníků, umělců, profesí, služeb, provozoven a dalších subjektů.

Blog bude místem, kde uživatelé najdou rady a návody k jednotlivým funkcím, kde budeme publikovat novinky, změny a tiskové zprávy, a kde zároveň přivítáme nově registrované uživatele.

O Služby.cz

Služby.cz – to je kompletní katalog služeb, firem, živnostníků a řemesníků v České republice.

Všechny prezentace a firemní zápisy jsou ručně zpracovávány týmem profesionálů s ohledem na uživatele a na české vyhledávače (Seznam.cz, Google.cz atd.) Máme čtyři miliony zobrazených prezentací měsíčně a za rok 2009 bylo na Služby.cz zobrazeno 35 milionů firemních zápisů.

Náš blog najdete vždy na adrese http://blog.sluzby.cz

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS