Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Sklik partner už pro všechny

19. 7. 2010 v 15.48 · Rubrika: Podnikání na Internetu

Od dnešního dne, to jest od 19.7.2010, se Sklik pro partnery otevírá všem webům a ukončuje tak svůj testovací provoz. Majitel uživatelského účtu tak může přidat jakýkoli web splňující podmínky, zobrazovat na něm inzeráty Skliku a nechat si vyplácet provize.

Z každého prokliku na konkrétní inzerát obdrží registrovaný partner určitou část ceny, kterou zaplatil inzerent. Aktuální počet webů zapojených do partnerské sítě se během testovacího provozu vyšplhal na několik set.

Netzin patří mezi ně, takže si například můžete přečíst článek Sklik pro partnery – první dojmy a další informace najdete také v článku Monetizace webu – aneb jak pasivně vydělat peníze.) O spuštění testovací provozu pro širší okruh jsme informovali ve zprávičce Sklik pro partnery spuštěn.

Citováno z Sklik blogu:

Inzerenti Skliku mohou začít ve svých rozpočtech počítat s tím, že kontextová síť jim v budoucnu bude přivádět větší množství uživatelů na jejich webové stránky, tak jak se bude zvětšovat počet webů zapojených do partnerské sítě. Pokud tedy inzerent zvolil možnost úplného vypnutí kontextového cílení (v nastavení kampaně), může toto rozhodnutí změnit a kontextové cílení zapnout, nastavit adekvátní cenu za proklik a sledovat výsledky kontextového cílení ve statistických reportech.

Jako partner se můžete registrovat na adrese http://partner.sklik.cz

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS