Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

RSS agregátory

RSS

Na této stránce najdete seznam dlouhodobě fungujících webů, které syndikují obsah jiných pokračujících zdrojů, tedy tzv. agregátory obsahu. Uživatelům slouží jako přehled novinek z oborů, které je zajímají, majitelům webů potom k propagaci toho vlastního.

Agregátory jsou různého typu, někdy řadí jednotlivé články dle zaměření, jindy do témat řadí celé oddělené zdroje. Některé agregátory podporují personifikaci, takže si uživatel sám může zařadit na svou výchozí stránku pouze informace a zdroje, které ho zajímají.

Agregátory jsou postupně doplňovány.

 

Právě dnesPrávě dnes – Personifikovaný agregátor. Uživatel si může vybrat ze zařazených zdrojů ty, které chce sledovat. Jeden zdroj = jeden panel. Jde o jeden z nejpoužívanějších agregátorů Články JyxoČlánky Jyxo – Řazeno podle hlávních zájmových témat. V tématech potom podle jednotlivých zdrojů. Provozuje, jak název napovídá, Jyxo.cz.
Zprávy GoogleZprávy Google – Agregátor, který řadí články podle klíčových slov. Zaměřen hlavně na zpravodajství a často aktuální obsah Weblogy.czWeblogy.cz – Agregátor syndikující obsah webdesignerů a webových vývojářů. Články řadí chronologicky. Provozuje Internet Info.
Krab.czKrab.cz – Seřazeno dle témat a v tématech podle času vydání jednotlivých článků. Provozuje Banán.cz. Feynman.czFeynman.cz – Sbírá články zaměřené na vědu. Řazeno chronologicky dle jednotlivých článků.
Sběrnice.netSběrnice.net – Seřazeno dle témat a v tématech podle času vydání jednotlivých článků. Trafika.czTrafika.cz – Na titulní straně výběr posledních článků z vybraných zdrojů, v jednotlivých kategoriích však samostatné články řazené podle data vydání.
rssMonitor.czrssMonitor.cz – Kategorie s jednotlivými zdroji ve formě panelů. Zobrazuje tedy poslední články z každého zdroje. KEcteni.czKecteni.cz – Kategorie s jednotlivými zdroji ve formě panelů. Zobrazuje tedy poslední články z každého zdroje.
Webziny.czWebziny.cz – Kategorie a štítky, subjektivní výběr z českého Internetu. Filmové recenzeFilmove-recenze.info – Chronologicky řazený agregátor článků o filmu.

Náhledy jsou prozatím od Thumbshots

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS