... Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Samsung rozšiřuje partnerství se společností Microsoft

26. 3. 2015 v 09.52 · Rubrika: Zprávy - Události na internetu

Služby a aplikace jako Microsoft Office či Skype budou nyní dostupnější na více zařízeních Samsung pro větší počet uživatelů i firemních zákazníků. Samsung je plánuje do svých zařízení se systémem Android instalovat předem.

Microsoft

Společnosti Samsung Electronics Co., Ltd. a Microsoft Corp. rozšířily své obchodní partnerství, jehož výsledkem budou dostupnější mobilní služby od společnosti Microsoft pro více spotřebitelů a firemních zákazníků. Samsung plánuje předem nainstalovat služby a aplikace Microsoft ve svém portfoliu zařízení se systémem Android. Bude také zajišťovat zabezpečené mobilní služby pro firmy, a to prostřednictvím speciálního balíčku sestávajícího z Microsoft Office 365 a Samsung KNOX.

Pro spotřebitele se připravuje hned několik předinstalovaných služeb (služby společnosti Microsoft se mohou na zařízeních Samsung lišit dle zemí a distribučních kanálů):

  • Jak již bylo uvedeno na Mobile World Congress, Samsung bude do nových smartphonů Galaxy S6 a Galaxy S6 edge instalovat služby OneNote, OneDrive a Skype.
  • V první polovině roku 2015 Samsung plánuje instalaci aplikací Microsoft Word, Excel, PowerPoint, OneNote, OneDrive a Skype do vybraných tabletů Samsung s Androidem.
  • Smartphony Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 edge budou navíc vybaveny dodatečným cloudovým úložištěm o velikosti 100 GB na dobu dvou let prostřednictvím Microsoft OneDrive.
  • Podniky, které si pořídí zařízení přes prodejní síť Samsung B2B, budou mít přístup ke třem verzím služby Microsoft Office 365 – Business, Business Premium a Enterprise – společně s bezpečnostním řešením Samsung KNOX.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS