... Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Samsung představí GALAXY S5 mini

1. 7. 2014 v 16.27 · Rubrika: Zprávy - Události na internetu

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd., uvádí na trh chytrý telefon GALAXY S5 mini. Jeho přednostmi jsou vysoký výkon, fitness nástroje a vylepšené funkce pro zabezpečení telefonu, které se nacházejí také ve smartphonu GALAXY S5 – vlajkové lodi portfolia mobilních telefonů značky Samsung.

GALAXY S5 mini

Samsung GALAXY S5 mini

Samsung GALAXY S5 mini je vybaven 4,5palcovým HD Super AMOLED displejem. Stejně jako GALAXY S5 má i S5 mini měkčený perforovaný zadní kryt a díky své velikosti perfektně padne do ruky. Ani u této novinky nechybí inovativními funkce a vlastnosti v podobě certifikace IP67, díky které je smartphone vodě a prachu odolný, režimu vysoké úspory energie, monitoru srdečního tepu, snímače otisků prstů a konektivity s nejnovějšími nositelnými zařízeními značky Samsung.

Samsung GALAXY S5 mini je vybavený výkonným čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 1,4 GHz a 1,5GB RAM pamětí pro bezproblémový multitasking, rychlejší načítání webových stránek, plynulejší změnu uživatelského prostředí a rychlé spouštění aplikací. Ve výbavě nechybí 8Mpix fotoaparát, který zajistí ostré a jasné fotografie i videa. Díky podpoře LTE 4. kategorie mohou majitelé GALAXY S5 mini také rychle stahovat filmy a hrát hry.

Samsung GALAXY S5 mini bude od července dostupný nejprve v Rusku a dále v ostatních zemích. Na českém trhu se začne prodávat na přelomu července a srpna za doporučenou maloobchodní cenu 11 999 Kč s DPH (16 GB). K dispozici bude ve čtyřech barevných variantách: černá, bílá, modrá a zlatá.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS