... Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Samsung GALAXY A5 a A3 na českém trhu

26. 1. 2015 v 20.54 · Rubrika: Zprávy - Události na internetu

Chytré telefony GALAXY A5 a A3 určené především pro mladé spotřebitele vyhledávající aktuální trendy jsou dosud nejtenčími smartphony v portfoliu společnosti Samsung (společně s GALAXY Alpha). Jejich celokovové tělo tenké pouhých 6,7 mm (A5), resp. 6,9 mm (A3) ukrývá čtyřjádrový 1,2GHz procesor a oblíbené funkce navržené exkluzivně pro zařízení GALAXY jako Režim pro maximální úsporu energie, Private Mode (pouze GALAXY A5) či Multiscreen.

Samsung GALAXY A5

Samsung GALAXY A5

Na přední straně smartphonů se nachází kromě Super AMOLED displeje s technologií Adaptive Display také fotoaparát s rozlišením 5 Mpix. Společně s rozšířenými fotografickými funkcemi včetně automatického detekování a zaostření obličeje tak smartphony A3 a A5 umožňují zachytit selfie ve skutečně vysokém rozlišení. Snímky lze rychle a snadno sdílet na sociálních sítích díky připojení LTE kategorie 4.

Smartphony nabité funkcemi i obsahem

K nejnovějším smartphonům Samsung GALAXY A5 a A3 dostanou zákazníci také exkluzivní obsah zdarma jako dárek. Kromě elektronických verzí deníků a týdeníků jsou to hudební, filmové a sportovní služby či zábavné aplikace pro rodiny s dětmi. Konkrétně zákazníci získají zdarma:

  • Týdeník Reflex (půlroční předplatné elektronické verze)
  • Blesk a Blesk pro ženy (půlroční předplatné elektronické verze)
  • Deník Sport SE (půlroční předplatné elektronické verze)
  • Businessweek+ (roční předplatné)
  • Ivio (měsíční prémiový účet v online videotéce s několika tisíci tituly v HD kvalitě)
  • Deezer Music (3 měsíce služby Premium+)
  • Endomondo (půlroční prémiové členství ve fitness aplikaci)
  • Kick (výsledky a statistiky z Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy a národních fotbalových lig)
  • Povídačky KIDS a JUNIOR (komunikační hry pro rodiny s dětmi)

Ochranné kryty a pouzdra

Tenké tělo smartphonů GALAXY A5 a A3 bezpečně ochrání před nárazy a poškrábáním zadní ochranný kryt vyrobený z polykarbonátu. Současně umožňuje snadný a rychlý přístup ke všem konektorům a tlačítkům, jako je například USB port, konektor na sluchátka, ovládání hlasitosti a tlačítko napájení. K dostání je v hnědém a bílo-šedém provedení za doporučenou maloobchodní cenu 399 Kč s DPH.

Ke smartphonu GALAXY A5 si mohou uživatelé pořídit praktické flipové pouzdro S View. Při otevření/zavření krytu S View se automaticky zapne/vypne displej smartphonu. Prostřednictvím výřezu navíc umožňuje snadný a okamžitý přístup k hlavním funkcím telefonu jako je odesílání zpráv, odmítnutí hovoru, připomenutí událostí i aktivace fotoaparátu. Flipové pouzdro S View pro Samsung GALAXY A5 je k dostání v barvě černé a bílé za doporučenou maloobchodní cenu 949 Kč s DPH.

V případě smartphonu Samsung GALAXY A3 je v nabídce klasické flipové pouzdro také v černém nebo bílém provedení. Doporučená maloobchodní cena flipového pouzdra pro Samsung GALAXY A3 je 699 Kč s DPH.

Smartphony Samsung GALAXY A5 a A3 jsou na českém trhu k dostání v různých barevných variantách – bílé, černé, stříbrné a zlaté.

Samsung GALAXY A3 (4,5”) je dostupný za doporučenou maloobchodní cenu 8 799 Kč s DPH.

Samsung GALAXY A5 (5”) je dostupný za doporučenou maloobchodní cenu 11 899 Kč s DPH.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS