Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Regionální zpravodajství na iDnes.cz a Novinky.cz

26. 8. 2010 v 11.35 · Rubrika: Zprávy - Události na internetu

Jeden z největších zpravodajských serverů iDnes spustí svých čtrnáct regionálních příloh z krajů 1. září, dnešní tisková zpráva Seznam.cz informuje o nové regionální části Novinky.cz, která má být navíc sestavena z příspěvků registrovaných čtenářů. Ti mají psát články a tvořit většinu obsahu.

Na adrese kraje.idnes.cz bude od 1.9.2010 k dispozici regionální zpravodajství. Součástí mají být obecné zprávy, zprávy z kultury a ze sportu, a dále související servis s nabídkou zaměstnání, nemovitostí a dalšími informacemi. iDnes se tak pouští do boje v současnosti s úspěšným regionálním serverem Denik.cz.

Zpravodajský portál iDNES.cz připravil pro své čtenáře vedle kvalitního domácího, zahraničního, sportovního a ekonomického zpravodajství i zprávy z regionů. Na této stránce si od 1. září budete moci vybrat kraj, ze kterého chcete znát lokální události, aktuality z regionální kultury a sportu, nabídky zaměstnání a nemovitostí z vašeho okolí a další aktuální i servisní informace.

Provozovatelé serveru Novinky.cz připravili něco podobného, počítají však se zapojením korespondenčně registrovaných uživatelů:

V projektu Vaše zprávy jde především o zprávy z vašeho regionu. Může jít o zprávu, která má krajský význam, okresní význam, ale i zprávu, která se týká města či vesnice, ve které žijete. Zajímá nás, co se ve vašem regionu událo, nebo co se má stát. Věříme, že takové zprávy budou užitečné a zajímavé pro vaše spoluobčany. Blog Seznam.cz

Projekt se tedy jmenuje Vaše zprávy a je na adrese http://www.novinky.cz/vase-zpravy/. Každý autor, který se rozhodne přispět, bude mít u článku svůj medailonek (ten bude obsahovat jméno, příjmení, fotku a krátkou biografii), o honorářích však oficiální zpráva nic neříká.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS