Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

První článek Netzinu

28. 12. 2009 v 15.16 · Rubrika: Blog

Dlouho jsem se zdráhal psát něco takového, jako je Netzin. Podobných médií existuje na internetu mnoho, některé profesionální, jiné jako soukromé blogy. Na těch lepších najdete bezpochyby velké množství informací o internetu, tvorbě webu, online byznysu, reklamě a další tématech, které zajímají specifickou část českého obyvatelstva.

Netzin jim vlastně konkuruje. Bude konkurencí všem těm návodům, tipům a zasvěceným glosám – a právě to jsem nechtěl. Připadalo mi hloupé psát znovu něco, co již bylo napsáno mnohokrát. Znovu opakovat základní poučky, základní návody, základní pravidla. Po boku specializovaných magazínů vyprávět o WordPressu a doporučovat pro něj zajímavé pluginy, ve stínu Lupy a dalších profesionálních médií ucházet se o přízeň odborného čtenářstva.

Ale pak mi to nedalo. Každý web je unikát a nechť si čtenáři najdou co potřebují. Tak ať se vám to dobře čte! :)

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Komentáře k “První článek Netzinu”

  1. Přečetl jsem Netzin skoro celý, i když pozpátku a i když možná vše již bylo napsáno, není důvod nenapsat to znovu, pokud to bude jinak a čtivě. A bylo.
    Díky.

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS