... Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Přidejte svůj partnerský program

4. 8. 2012 v 23.40 · Rubrika: Blog, Podnikání na Internetu, Propagace a reklama

Na Netzinu je už nějakou dobu stránka s odkazy na partnerské provizní systémy. Přidejte i vy ten svůj skrze jednoduchý formulář.

Pokud se někdo rozhoduje, zda se registrovat do nějakého partnerského programu a propagovat tak cizí služby či zboží, bude ho při prvním průzkumu zajímat pár základních věcí. V tabulce s partnerskými programy je v tuto chvíli výše provize, pokud možno platnost ccokie v prohlížeči uživatele a minimální částka pro výplatu získaných partnerských odměn.

Tyto informace jsou tedy vyžadovány pokaždé, když někdo projeví zájem svůj program do seznamu zařadit. V minulosti jsem to řešil následným vysvětlováním lidem, kteří tyto údaje v první zprávě nenapsali a musím přiznat, že někdy také ignorováním takových e-mailů, kde jsem cítil, že akorát marní můj čas.

Nyní je tedy na stránce ve spodní části formulář. A všem správně vyplněným se budu věnovat a affiliate programy na stránku přidám.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Komentáře k “Přidejte svůj partnerský program”

  1. frances napsal:

    Díky za další užitečný katalog, náš partnerský program zabývající se doplňky stravy s vysokou provizí jsem přidal. Více informací o tomto programu jsem sepsal na svém blogu: http://www.affilblog.cz/affiliate-program-andropharmia-cz-doplnky-stravy/

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS