Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Pracovní portál a redesign Sluzby.cz

9. 3. 2011 v 13.43 · Rubrika: Tiskové zprávy

Systém pro podnikání Sluzby.cz mění svůj design a logo.

Za posledních pár měsíců přibylo také množství nových funkcí, které uživatelům usnadňují hledání a firmám i živnostníkům přinášejí nové možnosti při tvorbě firemních prezentací a elektronických obchodů.

Hlavní změnou týkající se designu je celkové zpřehlednění firemních výpisů na jednotlivých stránkách katalogu firem a změna barevné kompozice hlavních prvků v rámci celého serveru. Namísto červené nyní převládá černá a bílá, červená pak zůstává pouze jako barva doplňková.

K odlehčení celého designu a zavedení nových funkcí došlo po celé řadě uživatelských testování. Další informace viz tisková zpráva.

Práce na Sluzby.cz

Modernizací prošly i další části celého systému. Registrovaný uživatel může vkládat poptávky a zakázky stejně jako volná pracovní místa. Sluzby.cz navštěvují tisíce lidí každý den a nemálo z nich shání právě nějaké vhodné zaměstnání. Pracovní pozice lze vyhledávat jak podle oboru, tak i podle konkrétního města, tedy lokality.

Práce na Sluzby.cz

Do systému lze ale vkládat i nabídky. Člověk hledající práci může jednoduchým způsobem zadat svůj inzerát a nabídnout tak své schopnosti širokému spektru zaměstanavatelů.

O Sluzby.cz

Sluzby.cz – systém pro podnikání a kompletní katalog služeb, firem, živnostníků a řemeslníků v České republice hodnocených samotnými zákazníky.

Registrovaným uživatelům dává možnost propagovat na internetu své služby, reagovat na poptávky nebo je zadávat pro ostatní, vystavit na internetu své zboží, poptávat zaměstnance nebo práci shánět, vytvořit si webovou prezentaci nebo elektronický obchod a v rámci administrace si vystavovat a exportovat daňové doklady.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS