Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Práce na Služby.cz

25. 11. 2010 v 10.03 · Rubrika: Tiskové zprávy

Služby.cz rozšiřují nabízenou paletu služeb o možnost zadávat nabídky a poptávky práce. Uživatel může vkládat do systému poptávky pro zaměstnancích a další typy pracovních zakázek, jiný uživatel může ale naopak práci hledat a samozřejmě i on dostane co potřebuje. Služby.cz mu umožní zaměstnání a zakázky najít.

K nasazení nové funkcionality došlo v noci ze sedmnáctého na osmnáctého listopadu a přístupná je běžně z administrace na adrese moje.sluzby.cz. Na liště v horní části stránek Služby.cz se také objevil odkaz, který uživatele navede na místo, kde lze poptávky i nabídky práce a zakázek zadávat.

Každý záznam, ať už se jedná o nabídku či poptávku, je poté rozeslán všem registrovaným uživatelům v konkrétním oboru, a to za předpokladu, že o zasílání pracovních poptávek, nebo naopak volných pracovních míst, předtím požádali.

Na českém trhu není mnoho účinných pracovních portálů, kde lze zadávat tímto způsobem volná pracovní místa, a není ani mnoho serverů, kde lze práci a zaměstnání poptávat.

Nová služba je navíc příjemným doplňkem k již tak širokému zázemí pro podnikatele, živnostníky a řemeslníky, kterým Služby.cz nabízejí prakticky úplně všechno, co na internetu ke své propagaci potřebují.

O Služby.cz

Služby.cz – to je kompletní katalog služeb, firem, živnostníků, a řemeslníků v České republice.

Všechny prezentace a firemní zápisy jsou ručně zpracovávány týmem profesionálů s ohledem na uživatele a internetové vyhledávače působící na českém trhu.

Služby.cz zobrazují svým návštěvníkům a hledajícím uživatelům čtyři miliony prezentací měsíčně a za rok 2009 bylo zobrazeno 35 milionů firemních zápisů v katalogu.

Zdroj: Blog Služby.cz

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS