Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

PPF Media a projekt Našeadresa.cz končí, možná to nemine ani Médiář.cz

30. 8. 2010 v 21.29 · Rubrika: Zprávy - Události na internetu

Miloš Čermák na Facebooku ujišťuje, že společně s šéfredaktorem Médiář.cz Ondřejem Austem udělá všechno proto, aby mohl tento web nadále fungovat. Bude tak možná jediným kouskem projektu, který přežije prodej PPF Media likvidátorovi, jímž je Richard Benýšek.

Připomeňme, že PPF Media a.s. je projekt Petra Kellnera a investice do projektu (především Našeadresa.cz) se za jediný rok vyšplhala na částku 200 milionů korun. V dnešním článku o tom píše Lupa.cz (Daniel Dočekal) a informace o prodeji Benýškovi pochází původně ze serveru Motejlek.com.

Našeadresa.cz je projekt zaměřený na hyperlokální žurnalistiku. Jeho součástí bylo i školící centrum, ale navzdory vysokým investicím se návštěvnost serveru pohybovala pouze okolo padesáti tisíc lidí měsíčně.

Médiář.cz patří pod PPF Media jen několik měsíců a doménu stále vlastní již zmíněný Miloš Čermák. Je možné, že tento web jako jediný bude ve své činnosti pokračovat.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS