Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Penis mi blokuje web. Nebo za to může vagína?

30. 7. 2011 v 01.36 · Rubrika: Blog

Jeden penis a jedna vagina, k tomu možná jeden sex. Někteří žáci a studenti se nemohou podívat na mé weby, číst mé úžasné texty, nebo využít mých vysoce kvalitních služeb. Důvodem je inzerát na knihu o lidské sexualitě. Vítejte u nedělní glosy publikované v sobotu.

Je vysoce pravděpodobné, že tímto textem a zejména nadpisem článku pošlu Netzin.cz na odvrácenou stranu internetu. Na tu stranu, kde jsou weby nebezpečné a zakázané. Takové weby, které nemůže šestnáctiletý student vidět, protože by si mohl nedejbože jedno z těch slov přečíst.

A já jsem za to rád. Jsem rád, že Netzin.cz do tohoto podsvětí pošlu. Nezáleží mi na tom, protože filtrování internetu nehodlám podporovat. Nehodlám se třást strachy před zahraničním cenzorem. Nebudu si v hlavě převracet náměty na články podle toho, jestli jsou pro jakýsi filtr morálně v pořádku. A jestli jsou v pořádku pro MŠMT, když už filtrování internetového připojení na školách takto doporučuje.

JokerA jednou možná přijde den, kdy se nikdo z vás, čtenářů tohoto článku, na Netzin nepodívá. Možná bude důvodem tento článek, možná nějaký jiný. Někomu bude vadit, co by se mohli lidé dočíst, možná politické straně, možná nadnárodní firmě, možná nějakému úředníkovi, který v budoucnu dostane tu pravomoc rozhodovat o tom, co je správné.

Pak přijde ten čas se od internetu odpojit a smířit se s tím, že to během těch let bylo moc hezké, moc hezká technologie ten internet, moc zajímavého, skvělá komunikace a vůbec, ale už to skončilo.

Nebude mít smysl házet na někoho vinu. Vina padá už teď na všechny lidi, kteří si myslí, že používají prostě takovou lepší televizi s klávesnicí. Lidí, kteří vědí moc dobře, že jejich poskytovatel připojení používá pro filtrování nějakou zahraniční firmu. A hlavně: Že se jich na nic nezeptal.

Hlavně to dětský porno, to je holt prevít, co útočí ze všech stran.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS