Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Partnerský program Sluzby.cz

16. 4. 2011 v 10.23 · Rubrika: Tiskové zprávy

Sluzby.cz pomáhají podnikatelům, firmám, živnostníkům a osobám samostatně výdělečně činným všeho druhu. Jde o jedinečný kompletní systém zahrnující rozsáhlý a neustále aktualizovaný katalog firem, seznam poptávek nebo třeba volných pracovních míst a brigád.

Registrovaný uživatel má k dispozici administraci, kde může pracovat na svém podnikání přes internet a na internetu. Může si jednoduchým způsobem vytvořit svou vlastní webovou prezentaci, naplnit si vlastní elektronický obchod, vystavit své produkty v katalogu zboží, reagovat na poptávky a zakázky zveřejněné ostatními, zadávat volná pracovní místa, pracovat přímo v administraci s daňovými doklady a mnoho dalšího.

Partnerský program umožňuje registrovanému uživateli doporučit tyto služby dalším lidem a získat za to zajímavé provize. Stačí umístit na svůj web banner nebo odkaz zahrnující jedinečný partnerský kód. Jakmile někdo na tento odkaz klikne, přijde na Sluzby.cz, během devadesáti dnů se zaregistruje a uhradí objednané služby, partner dostane 30 procent z ceny této objednávky.

Malý příklad: Pokud si nově registrovaný uživatel objedná eshop a zaplatí šest tisíc za první rok (jde mimochodem o jednu z nejnižších cen na trhu a při porovnání kvality a spektra služeb o cenu suverénně nejnižší), partner dostane 1800 korun. Výplata provizí je přitom možná už od pěti set korun.

Účastník v partnerském programu má hned dva důvody k dobrému pocitu. Za prvé vydělal peníze, za druhé doporučil a zajistil jinému člověku podporu v jeho podnikání.

O Sluzby.cz se stará tým administrátorů, který udržuje všechny sekce, všechny zápisy a záznamy aktuální. Ať už jde o zboží, poptávky, práci nebo katalogové informace, všechno je pod přísným dohledem. Stovky tisíc lidí, kteří každý měsíc Sluzby.cz navštíví, tak najdou, co hledají.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS