... Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

OneDrive zvyšuje prostor zdarma na 15 GB

23. 6. 2014 v 20.28 · Rubrika: Software

Cloudová služba Microsoftu OneDrive, určená k synchronizaci a zálohování dat, zvyšuje pro své uživatele prostor zdarma z původních 7 GB na 15 GB.

OneDrive

Služba funguje podobně jako například DropBox, Copy.com nebo nyní zrušený Ubuntu One.

Microsoft zvyšuje prostor poskytovaný ve službě OneDrive zdarma na 15 GB, čímž se dostává na stejnou úroveň, jako služba Copy.com. Navíc ale dává 3 GB prostoru za užívání OneDrive jakožto zálohovacího úložiště pro fotografie z mobilního telefonu.

Srovnávací tabulka tří zmíněných služeb teď vypadá takto:

Název Prostor zdarma
Dropbox 2 GB
Copy.com 15 GB (+ 2 GB za sdílení na Twitteru)
OneDrive 15 GB (+ 3 GB)

Stejně jako Copy.com nabízí Microsoft i další prostor za doporučení dalších uživatelů, zde ale na Copy.com nestačí, protože nabízí pouze 500 MB za jednoho doporučeného uživatele do celkově možné výše 5 GB. Víc jak 23 GB tedy zdarma na OneDrive nezískáte.

Copy.com nabízí 5 GB prostoru navíc za jednoho doporučeného uživatele s maximem 25 GB, takže teoreticky se můžete dostat na 40 GB.

Microsoft dále zvýhodňuje předplatitele služby Office 365, kteří budou mít nově u OneDrive k dispozici 1 TB úložného prostoru v její ceně.

Všechny novinky u OneDrive jsou platné od července 2014.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS