Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

OKI má aplikaci pro tisk z operačního systému Android

3. 7. 2014 v 19.34 · Rubrika: Software

Oki Systems patří v České republice a na Slovensku s obratem 529 milionů korun mezi lídry v oblasti rychlého kancelářského tisku, podle obratu i počtu prodaných kusů.

OKI

Nyní představila aplikaci s názvem Mobile Print pro operační systém Android, která umožňuje tisknout přímo ze zařízení (tabletu, telefonu..) bez použití cloudu.

Aplikace zahrnuje funkce pro provádění úprav a oprav, které umožňují před tiskem odstranit například deformaci obrazu nebo vyvážit barvy. Funkce lze využít třeba při tisku popsané tabule vyfotografované z mobilního telefonu.

Mobile Print je také kompatibilní se systémem OKI Print Job Accounting, který uživatelům umožňuje řízení tiskových úloh nebo omezení tisku, a to i při tisku v prostředí mobilních zařízení.

„Možnost přímého tisku ze zařízení Android na širokém portfoliu tiskáren i multifunkcí OKI umožní zlepšit služby poskytované koncovým zákazníkům,” uvádí Ján Ftáčnik, technický ředitel společnosti Oki Systems (Czech and Slovak). „Vzhledem ke zvyšující se poptávce po mobilním tisku budeme ve vývoji řešení tohoto typu i nadále pokračovat.“

Aplikace je volně ke stažení na Google Play a je kompatibilní s širokým spektrem LED tiskáren i multifunkčních strojů společnosti OKI.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS