Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Ohlédněte se za svým rokem společně s Facebookem!

15. 12. 2013 v 11.48 · Rubrika: Sociální sítě

FacebookFacebook na nás ví úplně všechno, dokonce i to, co si už sami nepamatujeme. Proto pro nás, stejně jako loni, připravil i letos možnost, ohlédnout se za přelomovými událostmi našeho uplynulého roku. Pochopitelně se můžete tímto přehledem pochlubit svým přátelům, stačí ho nasdílet.

Jaký vlastně byl váš rok? To zjistíte díky službě Přehled roku 2013. Nejjednodušeji se k ní dostanete na svém profilu vlevo pod cover fotem. Prokliknutím se dostanete na přehled svých přelomových událostí. Pokud byste je chtěli sdílet s přáteli, stačí kliknout na tlačítko „Podělte se o svůj přehled roku“.

Facebook za vás vybral 20 příspěvků z uplynulého roku, přičemž se řídil jedním ze svých zcela neprůhledných algoritmů. Při zběžném pohledu se spíš zdá, že záleží hlavně na množství sdílení a lajků, ale to nijak neubírá tomuto přehledu na zábavnosti.

Pokud byste se chtěli podívat i na přehledy svých přátel, kteří je ještě nenasdíleli, můžete. Souhrnný přehled všech vašich přátel najdete na tomto odkazu. Můžete se ale podívat i na jednotlivce, pokud za lomítko v URL https://www.facebook.com/yearinreview/ zapíšete znaky, respektive jméno, kterým za lomítkem končí adresa vašeho kamaráda.

Možná se budete divit, čím vším vás překvapí váš osobní přehled. Rok je v dnešním hektickém světě a na sociálních sítích, kam často píšeme ve spěchu či úplné maličkosti, hrozně dlouhá doba. Schválně se za tím svým zkuste ohlédnout.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Páchám reklamní a obsahový copywriting i analýzu a komunikaci na sociálních sítích. Kromě toho jsem posedlá fantastikou všech žánrů a podob, stejně jako subkulturou kolem ní.

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS