Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

O2 přináší 4G LTE do Ostravy

19. 9. 2014 v 22.35 · Rubrika: Zprávy - Události na internetu

V sobotu 20. září spustí O2 síť 4G LTE v místě konání Dnů NATO v Ostravě (Letiště Leoše Janáčka). LTE připojení zajistí mobilní vysílače a bude zde fungovat až do skončení přehlídky. Technologie 4G LTE doplní stávající mobilní síť v tomto místě, díky čemuž se zvýší celková dostupná datová kapacita mobilní sítě O2.

O2

Druhým místem v Ostravě, kde O2 nasadí nejrychlejší mobilní síť 4G LTE, je areál Světa techniky v Dolní oblasti Vítkovice. Zde bude síť 4G LTE nasazena přímo uvnitř budovy a technologie zde zůstane již na stálo. Svět techniky se slavnostně otevře 26. září.

„Jako první operátor jsme přinesli 4G LTE do Prahy, do Brna a nyní i do Ostravy. Průběžně pokrýváme signálem 4G LTE celou Českou republiku a do konce roku plánujeme pokrýt vysokorychlostním internetem 90 % obyvatel Česka,“ říká Jindřich Fremuth, ředitel divize rezidentních zákazníků O2 Czech Republic.

„Síť LTE přináší zcela nový zážitek při používání mobilního internetu. Násobně vyšší rychlost a okamžitá odezva znamenají, že 4G LTE umožňuje bleskové načítání internetových stránek, videí či hraní on-line her,“ doplňuje Fremuth.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS