Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

O2 nabízí jednoduché ovládání Facebooku prostřednictvím SMS

7. 4. 2010 v 23.11 · Rubrika: Tiskové zprávy

Fandové nejrozšířenější komunitní sítě Facebook mohou být nyní prostřednictvím jednoduchého nástroje nepřetržitě ve spojení se svými přáteli. Telefónica O2 přináší všem zákazníkům jako první v České republice možnost ovládat Facebook pomocí SMS zpráv.

Pro využití služby zákazníci nepotřebují připojení k internetu ani žádné speciální zařízení, stačí jim jakýkoliv mobilní telefon. Aktivace služby a příchozí zprávy jsou zcela zdarma.

Prostřednictvím Facebook SMS mohou všichni zákazníci například aktualizovat svůj stav, přijímat a posílat zprávy, vyhledávat či přidávat další přátele. Dále mohou být prostřednictvím příchozích sms informováni např. o komentáři k jejich fotce, novém příspěvku na zdi či šťouchnutí. Pro aktivaci služby stačí zaslat SMS ve tvaru f na číslo 9996209. Zákazník obratem obdrží ověřovací kód, který po přihlášení ke svému účtu zadá přímo na Facebook. V nastavení si pak také může upravit funkce, které chce využívat. Nastavit lze například limit počtu zpráv za den, časové omezení či možnost neposílání SMS zpráv v případě přihlášení na Facebook přes počítač.

Aktivace služby a příchozí zprávy jsou zcela zdarma. Odeslané zprávy jsou zpoplatněny jako SMS zprávy do sítě O2 dle aktuálního tarifu. V případě, že zákazník využívá mobilní tarif s volnými SMS, může je při využívání Facebook Mobile uplatnit. Společnost Telefónica O2 na Facebooku najdete zde

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS