... Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

O2 Čtení nabízí elektronické časopisy a noviny

21. 10. 2013 v 19.15 · Rubrika: Software

Logo O2Telefónica O2 nabízí svým zákazníkům novou službu s názvem O2 Čtení. Ta umožňuje stahovat si noviny a časopisy do zařízení připojeného k internetu, a to bez čerpání datových limitů.

Všechny tituly jsou po stažení/zakoupení k dispozici jak v aplikaci na mobilním telefonu/tabletu, tak i na jiném libovolném zařízení po přihlášení svým mobilním číslem na webu O2 Active v sekci Čtení.

Mezi placené tituly v nabídce patří například MF DNES, Lidové noviny, Apetit, Maxim, LEVEL nebo dTest. Kromě placené nabídky zahrnuje knihovna O2 Čtení i tituly, které jsou zcela zdarma, jako například E15 nebo Metro. Dále pak nabízí i cenově výhodné balíčky tematicky poskládané z více titulů.

Jiří Dvorjančanský, ředitel divize Marketingu, k tomu říká:

“Další tituly a výhodné balíčky budou v portfoliu O2 Čtení postupně přibývat. Nabídka se bude ještě dále rozšiřovat v souladu se získanými licenčními oprávněními.”

Aplikace O2 Do mobilu pro Android a iOS je ke stažení zdarma, služba je určena zákazníkům O2. Ti zaplatí zakoupený obsah v rámci svého měsíčního vyúčtování.

O2 Čtení

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS