Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

O2 chce učit zákazníky používat internet v mobilu

Tuzemský telekomunikační operátor chce učit zákazníky používat internet v mobilu a vysvětlit jim proč by si ho měli pořídit. V této souvislosti přichází s katalogem mobilních aplikací, letní kampaní (ve spolupráci se společnostmi Google a Samsung) a zvýhodněnou nabídkou internetu v mobilu pro mladé.

Součástí nového přístupu je katalog vybraných mobilních aplikací na adrese http://aplikace.o2active.cz/, připravena je nabídka zvýhodněných „chytrých“ telefonů značky Samsung (při současném používání služeb O2) a letní sleva na mobilní internetové připojení pro mladé:

Mladí zákazníci do 26 let mohou až do konce prázdnin, tedy do 31. srpna, získat tarif O2 Internet v mobilu Start za zvýhodněnou cenu. Pokud si ho objednají k hlasovému tarifu O2 [:kůl:] zaplatí za něj pouze 100 Kč měsíčně místo 150 Kč. Celkem je tedy chatování na Facebooku, stahování emailů, surfování na internetu, neomezené množství SMS do sítě O2 a 60 minut volání do jakékoliv sítě v ČR vyjde na 350 Kč měsíčně. K této nabídce si mohou za speciální cenu 495 Kč pořídit chytrý telefon Samsung Galaxy Mini.

Tisková zpráva

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Komentáře k “O2 chce učit zákazníky používat internet v mobilu”

  1. Mikey napsal:

    Internet v mobilu je výborná věc, ale omezení FUP a ceny hrají stále proti masovějšímu rozšíření…

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS