Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Nová mobilní aplikace Mapy.cz se uživatelům příliš nelíbí

10. 8. 2013 v 14.07 · Rubrika: Software

Novou mobilní aplikaci Mapy.cz představil Seznam v polovině července a 12. srpna začíná hlavní část marketingové kampaně – startuje totiž reklamní televizní spot.

Samotní uživatelé ale podle recenzí v obchodě Google play novou aplikaci moc dobře nehodnotí.

Všechny poslední názory uživatelů jsou spíše negativní a odsuzují upgrade původní verze jako krok špatným směrem:

Lukáš Trpák:
Krok vzad! Z původních 5* kdysi dávno nyní po aktualizaci měním na 1*, protože možnost „odpoad“ tu není. Nechápu, co to s dnešním světem je. Vždycky se někde objeví nějaký moula a ten vše, co funguje a je dobře zaběhlé, nechá vyupgradovat tak, že je to nepoužitelné (viz. Google Play – jak aplikace, tak na webu). Jediným krokem vpřed jsou offline mapy, ale všechna předchozí pozitiva této aplikace zmizela.

Stanislav Chudoba
Spatny smer vyvoje Z chytre mapove aplikace se stal blbej skolni atlas. Az pridate nastaveni, ktere bylo pred tim a jeste nejale vychytavky bude 100% 5 hvezd.

Posledních několik desítek recenzí se nese v podobné duchu.

Seznam.cz se však kritiky nebojí a od 12. srpna startuje další část reklamní kampaně. Do konce srpna bude k vidění televizní spot na všech kanálech FTV Prima, Barrandov a stanicích patřících pod AT Media. Stejný spot poběží od 15. srpna po dobu 5 týdnů také v síti multikin CineStar.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Provozovatel Netzinu, autor knihy o WordPressu, publicista, blogger.

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS