Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Neomezené volání na pevnou jen za 99 korun měsíčně

9. 2. 2015 v 20.57 · Rubrika: Telekomunikace

Virtuální operátor FAYN představuje nový neomezený tarif SPECIAL, který přináší možnost volat neomezeně na pevné linky za pouhých 99 korun měsíčně.

FAYN

„Neomezený VoIP tarif SUPER, který jsme zavedli před rokem, je velmi populární a tvoří zhruba polovinu všech nově učiněných objednávek našich VoIP služeb. Proto jsme se rozhodli nyní nabídnout další alternativu s neomezeným voláním na pevné linky a příjemnou cenou volání do mobilních sítí“, říká k uvedení tarifu Lukáš Honek, ředitel společnosti.

Tarif SPECIAL stojí 99 korun měsíčně a nabízí neomezené volání do pevných sítí. Volání na mobilní čísla pak vyjde na 0,98 Kč za minutu.

„Poměr volání pevná versus mobil je dle našich statistik VoIP provozu 60:40 ve prospěch pevné linky. Oproti neomezenému tarifu SUPER za 299 Kč je SPECIAL za třetinovou cenu 99 Kč opravdu mimořádně výhodný a věříme, že bude velmi populární“, doplňuje Lukáš Honek.

Tarif SPECIAL je určen pro technologii VoIP a jako přenosovou trasu používá téměř libovolný typ připojení k internetu (VoIP), který je běžně dostupný nejen v domácnostech, ale i na cestách. V současnosti lze pro VoIP telefonování používat pevné telefony, chytré mobilní telefony, počítače nebo tablety. Součástí tarifu SPECIAL je samozřejmě i tradiční telefonní číslo, na kterém lze uživatele kdykoli zastihnout. Díky funkci Mobilní CLIP pak volaná strana ani nemusí poznat, že příchozí hovor neprobíhá z tradičního mobilního přístroje uživatele.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS