Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Na český trh vstupuje nová služba HOPIN taxi

18. 5. 2015 v 15.02 · Rubrika: Zprávy - Události na internetu

HOPIN taxiAplikace HOPIN taxi pro chytré telefony a tablety nabízí zákazníkům snadný, spolehlivý a bezpečný způsob objednání vozů taxislužby. Vítěz prestižní Apps Rulez 2014, vývojářské soutěže o nejlepší aplikaci, je od 1. května k dispozici i všem zákazníkům v Praze.

Na vysoko konkurenční trh taxislužeb v České republice vstupuje slovenská aplikace HOPIN taxi. Bez telefonování dokáže přivolat nejbližší, nejlevnější anebo i nejoblíbenější vůz taxislužby. Postupně se nabídka HOPIN taxi, tj. pohodlného a rychlého objednávání taxislužeb, rozšíří i do dalších měst včetně Brna a Ostravy.

„V dnešní době již nestačí jen včasný a spolehlivý odvoz z místa na místo. Zákazníci žádají pohodlí, jednoduchou kontrolu nákladů, ale například i bezhotovostní platby za jízdu. Vstupem na český trh se úročí naše zkušenosti s dosavadním působením v Bratislavě. HOPIN taxi si za rok a čtvrt reálného provozu instalovalo přes 100 000 uživatelů a denně aplikace zprostředkuje v průměru víc jak 2 000 objednávek. HOPIN taxi teď i českým zákazníkům nabízí přímou a přesto bezpečnou komunikaci s řidiči a objednání vozů na tři kliknutí,“ uvedl Martin Baran, spoluzakladatel HOPIN taxi.

Základním prvkem aplikace je interaktivní mapa, která zobrazuje polohu zákazníka. Tuto polohu vidí i objednaný taxikář, zákazník proto nikdy dlouho nečeká. Vozy a řidiče provozovatel aplikace HOPIN taxi pravidelně kontroluje a do systému se mohou přihlásit pouze řidiči s platnou licencí.

K 1. 5. 2015 bylo do systému HOPIN taxi přihlášeno již přes 500 řidičů na Slovensku a 200 řidičů v České republice.

Všechny další informace najdete na webu hopin.cz

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS