Redakce.org » NETzin.cz Finance e22.cz Apu.cz CZinfo.ORG Pedia.cz Č. Budějovice Lublog.cz

Mobilní telefon našlo pod stromečkem více než 100 tisíc zákazníků O2

27. 12. 2013 v 12.26 · Rubrika: Zprávy - Události na internetu

Telefónica O2Více než 105 tisíc zákazníků O2 našlo pod vánočním stromečkem nový mobilní telefon. Neúspěšnější se přitom stala značka Samsung se svým přístrojem Samsung GALAXY Ace II.

Vyplývá to z údajů o nově aktivovaných přístrojích v síti O2 dne 24. a 25. prosince 2013.

”Nejčastějším mobilem rozbaleným pod stromečkem byl letos Samsung GALAXY Ace II, následovaly telefony Samsung GALAXY S III mini, Samsung GALAXY Young, Nokia 206 a Huawei Ascend Y300,” uvádí Lucie Jungmanová z tiskového oddělení Telefónica Czech Republic.

Ve statistice jsou zahrnuty všechny nově aktivované telefony v síti O2, nejen ty, které si lidé koupili v prodejnách operátora.

Statistiky potvrzují, že lidé dávají přednost chytrým telefonům, jejichž podíl v síti O2 již překročil jednu třetinu .

“S nastavením smartphonů, výběrem vhodných aplikací nebo přehráním kontaktů do nového přístroje zákazníkům rádi pomohou naši speciálně vyškolení poradci O2 Guru. Termín si u nich lze rezervovat na internetu, zákazníci poté budou obslouženi bez čekání,” říká Lucie Jungmannová.

V nabídce O2 je v prosinci 2013 více než 50 různých telefonů v cenách od 445 korun. Prodejům zcela dominují chytré telefony, stále větší zájem je také o tablety. Nejvíce se prodává tablet Samsung GALAXY Tab.

”Zájem o něj je dán zejména díky speciální nabídce, v rámci které ho mohou naši zákazníci získat s připojením k internetu od O2 za 397 Kč měsíčně při uzavření smlouvy na dva roky. Tento tablet je také součástí naší vánoční nabídky 1+1 v rámci programu Extra výhody, “ popisuje Lucie Jungmannová.

Dvě z nabídek programu Extra výhody, v rámci kterých dostávají zákazníci druhý telefon jako dárek, budou prodlouženy do konce ledna 2014. Jedná se o nabídku Nokia Lumia 520, ke které zákazníci dostanou jako dárek telefon Nokia 108, a Samsung GALAXY S4 mini s dárkem Samsung E2250. Tato nabídka je limitována počtem přístrojů.

Přidejte si Netzin do své RSS čtečky

Autor:  

Přidat komentář

   Tipy na obsah:   Webhosting v ČR   RSS agregátory   Affiliate programy   Fotobanky   Technologie připojení k internetu   Návod na tvorbu webu v HTML a CSS